Ortaklaşa Hibe Programı Ortak Arama Etkinliği 12 Haziran’da

İstanbul Kültür Sanat Vakfı’nın (İKSV), Avrupa Birliği desteğiyle hayata geçirdiği, Ortaklaşa Hibe Programı kapsamında 12 Haziran 2023 tarihinde çevrimiçi bir ortak arama etkinliği düzenleniyor.

Ortaklaşa Hibe Programı kapsamında Türkiye genelinde kültür-sanat alanında çalışan sivil toplum kuruluşları ve yerel yönetimlerin birlikte üreteceği ortak projelere toplam 1,3 Milyon Avro tutarında hibe sağlanacak.

Marmara Belediyeler Birliği’nin katkılarıyla düzenlenecek ortak arama etkinliğinde hibe programına başvuru yapmak isteyen ve bir belediye ortağı arayan STK’lar ile belediyelerin bir araya getirilmesi amaçlanıyor.

Etkinliğe katılmak isteyen STK’ların 5 Haziran 2023 tarihine kadar 1 sayfalık proje fikirlerini İKSV ile paylaşmaları gerekiyor.

12 Haziran 2023’te saat 10.30-16.00 arasında gerçekleşecek etkinlik sırasında katılımcı STK’ların proje fikirlerini sunmaları için 5 dakika süreleri olacak. Sunumun formatı etkinlik öncesinde katılımcı STK’larla paylaşılacak.

Etkinlikte proje fikirlerini sunmak isteyen STK’ların ekteki formu doldurup kayıt yapmaları bekleniyor.

[1] Etkinlik programı başvuru yapan STK sayısına göre düzenleneceği için saatlerde değişiklik olabilir.

Formu doldurduktan sonra ortaklasa@iksv.org e-posta adresine göndermelisiniz.
Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metni için tıklayın.

İlgili Haberler

Çekirdek Eskişehir ekibi, Eskişehirli paydaşlarla saha çalışmasında bir araya geldi

Çekirdek Eskişehir projesinin paydaşları 8-9-10 Şubat 2024 tarihlerinde Eskişehir'de saha çalışmasında bir araya geldi

Türkiye’de Yerel Kültür Ekosistemi Raporu

Ortaklaşa kapsamında gerçekleşen bir yıllık saha araştırmasının sonucunda ortaya çıkan 11’inci kültür politikaları raporu Türkiye’de Yerel Kültür Ekosistemi başlığıyla yayımlandı.

Kültür Politikaları Belgesi Hazırlık Çalıştayı

“Demir Elma Çok Ortaklı Bir Festival Tasarımı” kapsamında düzenlenen “Kültür Politikaları Belgesi Hazırlık Çalıştayı” 26 Ocak'ta gerçekleşti.